Psia Torebka

Torebki na psie odchody – „Psia Torebka”

Zestaw higieniczny Psia Torebka to najpopularniejszy w Polsce papierowy  zestaw do sprzątania psich kup.

Zestawy Psia Torebka  (torebka na psie odchody ze specjalnego papieru z załączoną kartonową łopatką) są oferowane w opakowaniach zawierających 50, 100, 250, 500 i 1000 kompletów zestawów. Tak uniwersalna oferta pozwala na dobranie pakietu dla dowolnego zapotrzebowania każdego z poszukujących  tego typu narzędzia do sprzątania psich nieczystości.

Największe z opakowań znajdują zastosowanie oczywiście przy większych zakupach przeznaczonych  do zasobników przy koszach na psie odchody i dystrybutorach o większej pojemności załadowania zestawami i ich większej dyspozycji.

Poza torebkami na psie odchody produkujemy również dystrybutory torebek oraz oferujemy kosze na psie odchody, także kosze wyposażone w podajniki papierowych torebek.

Zalety zestawów na psie odchody “Psia Torebka”:

  1. proste i estetyczne narzędzie do zbierania psich odchodów,
  2. zestaw złożony z torebki ze specjalnego papieru i kartonowej łopatki jest wykonany w całości z materiałów biodegradowalnych  i jest on przez nas produkowany w Polsce,
  3. zestaw sprawdzony na rynku od wielu lat cieszy się stałą dużą popularnością: jest on chętnie stosowany przez indywidualnych właścicieli psów oraz w dedykowanych mu dystrybutorach, podajnikach,
  4. zestaw torebki z łopatką wygrał z konkurencją i został wybrany do największej Polsce stołecznej akcji propagowania sprzątania po psach p.t. “Psie Sprawy warszawy” Ten sukces powtórzył w latach następnych.
  5. duże opakowanie zbiorcze (karton) zawiera 1000 zestawów (20 pakietów) po 50 szt.

Przy większych zamówieniach na życzenie Klienta wykonujemy zestawy z torebką z indywidualnym nadrukiem według wzoru zamawiającego. Fotografie przykładowych realizacji prezentujemy poniżej.