Galeria

22 Marsz Jamników Kraków

(11 września 2011)

Ancon podobnie jak i w latach poprzednich wsparł swoimi produktami obchody 22 Marszu Jamników – Kraków 2016. Za nasze torebki na psie odchody, woreczki biodegradowalne oraz plakaty otrzymaliśmy serdeczne podziękowania od Organizatorów wraz z krótką informacją na temat tej juz kultowej imprezy. Treść i fotografie przedstawiamy poniżej:

Szanowni Państwo,

w imieniu Radia Kraków jeszcze na gorąco pragnę Państwu podziękować za to, że kolejny już rok byliście z nami na Marszu, za poświęcony czas,  zaangażowanie i  niezmienny od 4 lat entuzjazm :-).

W naszym odczuciu  był to marsz wyjątkowy a to ze względu na ideę, którą z roku na rok udaje nam się wspólnie wokół niego tworzyć.  Dziś, w dużej mierze dzięki Wam,  Marsz jest nie tylko barwnym i radosnym korowodem, jak bywało niegdyś.
Jest  imprezą, która skupia wokół siebie właścicieli i miłośników zwierząt, która edukuje, która jest  pretekstem do mówienia o trudnych  problemach i która niesie realną pomoc.

W tym roku zbieraliśmy karmę dla psów seniorów z podkrakowskich  przytulisk i “pieskie życie zmienialiśmy na dobre” – szukaliśmy domów dla 3 psów seniorów z krakowskiego schroniska. Dzięki niełatwej akcji, bo temat adopcji psów seniorów łatwym tematem nie jest – dom znalazł jednak  Dudek, Diana najprawdopodobniej też już wkrótce przeniesie się ze schroniskowego boksa do kochającej rodziny, na adopcję czeka jeszcze Oskar. To wymierne efekty Marszu i z nich jesteśmy szczególnie dumni.

Raz jeszcze dziękuję!  Liczę na to, że z nowymi pomysłami i niesłabnącym entuzjazmem spotkamy się z Państwem już po raz piąty na 23. Marszu Jamników!

Pozdrawiam serdecznie,
Beata Bala
Dyrektor Pionu Marketingu i Impresariatu Artystycznego

Od zespołu ANCON: Dziękujemy za ciepłe słowa i do zobaczenia w przyszłym roku!

marsz-jamnikow-2016-wsparcie-woreczkow-na-psie-odchodytorebki-na-psie-odchody-na-marszu-jamnikow-2016
marsz-jamnikow-i-woreczki-na-psie-kupyzwyciezcy-konkursu-z-jamnikiem-na-marszu-z-torebkami-na-psie-kupy

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


Doskonały przykład estetycznego dbania o czystość w Anglii

Dbanie o czystość po naszych czworonogich przyjacielach jest coraz bardziej popularne na całym świecie ponieważ higiena i estetyka środowiska w jakim się obracamy wpływa adekwatnie na poprawę jakości naszego życia. W Polsce możemy spotkać często na osiedlach czy też w parkach lub innych miejscach publicznych gdzie spotykamy właścicieli psów liczne dystrybutory i kosze na psie odchody wyposażone w woreczki i torebki na psie kupy, które bardzo pomagają w utrzymaniu czystości tworząc przyjemne do spacerowania otoczenie. Doskonałym przykładem dbania o czystość związaną z psimi odchodami są kraje zachodnie takie jak Anglia w której na przedstawionej poniżej wyspie Wight jest zaprezentowane jak dużą wagę przykładają obywatele do dbania o czystość na chodnikach i trawnikach spotykając znakomicie prezentujące się dystrybutory i kosze na psie odchody z tabliczkami informacyjnymi mówiącymi o konsekwencjach jakie nam grożą jeśli nie dostosujemy się do zasad jakie tam panują. Kolorystyka i rozmiary wspomnianych dodatków jest bardzo pomysłowo wkomponowana w środowisko dając doskonałą możliwość sprzątania po psach nie psując wizualnie wyglądu otoczenia.

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


Nasze realizacje

Oferujemy bogatą ofertę innowacyjnych produktów powiązanych z tematyką sprzątania po psach, które możemy spotkać coraz częściej na ulicach naszych miast pomagając właścicielom psów utrzymać porządek po swoich pieskach w bezinwazyjny sposób natomiast spacerowicze odczuwają skutki naszych działań podziwiając czyste chodniki oraz trawniki. Nasze przyjazne dla środowiska dystrybutory i kosze na psie odchody możemy spotkać na terenie całej europy pomagając obywatelom innym krajów na utrzymanie czystości po czworonogach w łatwy i szybki sposób. Dystrybutory które oferujemy są wyposażone w woreczki lub torebki do sprzątania po psach które również posiadamy w swojej bogatej ofercie natomiast kosze pozwalające na pozbywanie się odchodów dostarczamy do Państwa zarówno w formie mocowania na ścianę jak i również na słupkach pozwalając na dogodne umiejscowienie w wybranym przez nas miejscu akcesoriów pomagających nam w dbaniu o nasze najbliższe otoczenie co daje nieograniczone możliwości.

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


20 Marsz Jamników Kraków 2014

Niepowtarzalną imprezą dla naszych pupilków był marsz ulicami Krakowa na którym mogli prezentować swoje wyjątkowe ubranka natomiast właściciele mogli dzielić się doświadczeniami związanymi z tematyką sprzątania po pieskach.  Należy podkreślić fakt, że jest to jedyna taka impreza w kraju, która odbyła się w Krakowie już po raz 20-ty i została w pełni poświęcona tym oto wspaniałym zwierzętom na której odbyły się liczne atrakcje takie jak np. konkurs na najdłuższe zwierzę. Właściciele psów mieli okazję skonsultowania się z weterynarzem i dowiedzenia się czegoś więcej o często zapominanej higienie związanej z psimi odchodami mogąc zobaczyć ciekawie zaprezentowane kosze i dystrybutory na psie kupy, a także akcesoria do nich takie jak woreczki i torebki do sprzątania po psach. Sympatycy jamników mogli skorzystać również z profesjonalnego doradztwa jakim wspierali całą imprezę liczni psi dietetycy.

(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)